Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za dużo plakatów kandydatów PO. Kara? Zapłacą za kolegów

Utworzony przez Qfla, 29 sierpnia 2011 r. o 20:27
A widzieliście plakaty niejakiej Ani z infantylnym "Lubię to" jak na Facebook? Nie chcę by Lubelszczyznę reprezentowała jakaś infantylna "Ania" - na pewno nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zdjąć wszystkie plakaty! Nie mam ochoty patrzeć na bezczelne gęby darmozjadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwinym trafem Mucha ma takie same plakaty jak ten gach Franaszek z Marszalkowskiego w tamtym roku.(agent oo6 ) czy cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktor napisał:
Te plakaty to już jest przesada...co krok jedna wielka twarz..to się zaczyna robić nudne i irytujące. Jeżeli ktoś ma głosować to chyba nie potrzebuje do tego foty z nazwiskiem co metr. Ciekawe tylko czy owe plakaty w tak szybkim tempie w jakim zostały zawieszone też znikną... bo realia są takie, ze nikt tego nie ściąga i wala się to do zimy:/
Dokładnie, zobaczymy po wyborach kto posprząta po sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trójka kandydatów powinna być nagrodzona za przedsiębiorczość a nie karana.Pozostali kandydaci cwanie chcą powiesić plakaty w ostatniej chwili,aby gawiedź ich zapamiętała.Czysta socjotechnika,ale może gawiedź zmądrzeje....?Nie jest to możliwe,bo mądrość to dar a nie cecha nabyta!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno czytałem, jak dobrze pamiętam, artykuł o tym, że któraś z partii musiała zdejmować swoje plakaty wyborcze, ponieważ je rozwiesiła przed zarejestrowaniem list wyborczych. To jak to jest w tym przypadku? Poza tym 2000zł na trzy osoby i to tak sytuowane to żenada, nie wspomnę o wysokości opłat za wynajęcie miejsc na te plakaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już dawno nie zwracam uwagi na te wszystkie plakaty, to raczej antyreklama się już robi. Polecam lepiej wybierać sprawdzone kalendarze, łatwiejszy wybór LINK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...